VeseléZvíře a coronavirus

Jak u nás právě teď funguje odesílání objednávek?

Provoz našeho internetového obchodu je bez omezení jen nárůst objednávek je obrovský, proto počítejte s jednou až dvoudenním zpožděním. Naše infolinka je stále v provozu od 9 do 17 hodin.

Jaké opatření máme ve skladu?

O vaše zvířecí kamárady, se snažíme pečovat co nejlépe ve všech směrech a zvýšenou čistotu a hygienu u nás dodržujeme neustále po celý rok.Nyní jsem však bezpečnostní opatření zpřísnili především kvůli vám. Všichni zaměstnanci nosí roušky a ti kdo mohou, tak pracují z domova. Vše pečlivě pravidelně dezinfikujeme a kontakt s dopravcem je omezený na minimum - skrze roušku, rukavice a bezpečnou vzdálenost.

Jak fungují naše kamenné prodejny?

Naše kamenné prodejny pro vás fungují jako doposud, zpřísnili jsme bezpečnostní opatření - naši zaměstnanci jsou vybaveni rouškami a vlastní dezinfekcí. To vše děláme i pro vaše bezpečí před nákazou. Stejně tak prosíme vás o ohleduplnost při vstupu do našich prodejen. Vstupujte prosím s rouškou, nebo s jakýmkoliv zakrytím obličeje, projevíte tím ohleduplnost nejen k sobě, ale především k našim kolegům, kteří se i v této vypjaté chvíli snaží postarat o vaše zvířecí kamarády.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Veselé zvíře.