VeseléZvíře a coronavirus

Jak u nás právě teď funguje odesílání objednávek?

Provoz našeho internetového obchodu je bez omezení jen nárůst objednávek je obrovský, proto počítejte s jednou až dvoudenním zpožděním. Naše infolinka je stále v provozu od 9 do 17 hodin.

Jaké opatření máme ve skladu?

O vaše zvířecí kamárady, se snažíme pečovat co nejlépe ve všech směrech a zvýšenou čistotu a hygienu u nás dodržujeme neustále po celý rok.Nyní jsem však bezpečnostní opatření zpřísnili především kvůli vám. Všichni zaměstnanci nosí roušky a ti kdo mohou, tak pracují z domova. Vše pečlivě pravidelně dezinfikujeme a kontakt s dopravcem je omezený na minimum - skrze roušku, rukavice a bezpečnou vzdálenost.

Proč nemůžete zvolit své oblíbené výdejní místo Uloženky?

Uloženku jsme dočasně pozastavili, protože velké množství výdejních míst je uzavřených a výdej zásilek je komplikovaný, nebo dokonce neuskutečnitelný.Také z hlediska bezpečnosti se snažíme být co nejvíce ohleduplní ke všem prodávajícím na výdejních místech a myslíme, že je rozumné tato výdejní místa v tuto chvíli nevyužívat.

Jak tedy můžete zboží objednat a zaplatit?

Využít můžete kurýrní služby DPD "doručení na adresu" kde Vám náš kurýr doveze zboží až domů a vy tak nemusíte nikam chodit. Druhou možností je doručení Českou poštou "balík do ruky", kde Vám kurýr doručí zásilku taktéž na vaši adresu.Pokud jste z Prahy můžete využít osobní odběr ve obou našich prodejnách. Rádi bychom apelovali na všechny naše zákazníky, aby co nejvíce využili online platebních metod, jako je platba kartou a bankovní převod – budete ohleduplní nejen sami k sobě, ale i ke svému okolí.

Jak fungují naše kamenné prodejny?

Naše kamenné prodejny pro vás fungují jako doposud, zpřísnili jsme bezpečnostní opatření - naši zaměstnanci jsou vybaveni rouškami a vlastní dezinfekcí a přijímáme pouze platby kartou. To vše děláme i pro vaše bezpečí před nákazou.Stejně tak prosíme vás o ohleduplnost při vstupu do našich prodejen. Vstupujte prosím s rouškou, nebo s jakýmkoliv zakrytím obličeje, projevíte tím ohleduplnost nejen k sobě, ale především k našim kolegům, kteří se i v této vypjaté chvíli snaží postarat o vaše zvířecí kamarády.

Od pondělí také upravujeme otevírací dobu - otevřeno bude každý všední den od 12 do 18.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Veselé zvíře.