Dog Activity - MEMORY TRAINER 20x24 cm

Kód: 05320403
Neohodnoceno
1 834 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní hra pro psy Dog Activity - Memory Trainer. Větrný mlýn disponuje čtyřmi rameny, které se naplní pamlsky a otáčením se Váš pejsek dostane k odměně. Ramena mají dva typy víček s dvěmi úrovněmi obtížnosti. Má protiskluzové gumové nožičky. Vhodní i do myčky nádobí.

Psi jsou velice inteligentní zvířata a proto touží být zaměstnáni nejen fyzicky, ale i psychicky. Pro tento účel jsou tu tyto inteligentní hry.

Tato hra je pro zkušené pejsky v oblasti inteligentních her, úroveň 3.

Váš čtyřnohý mazlíček se s touto hračkou určitě nudit nebude. Pokud bude chtít svůj pamlsek, bude muset nejprve tlapkou nebo čenichem zmáčknout velké tlačítko, které sepne dávkovač a poté vysune pamlsek. Vždy to pro psa bude velká motivace přemýšlet a zároveň se těšit na pamlsek. V podobě hračky je z tvrdého plastu ze zásobníkem, který lze naplnit různými pamlsky suchého typu. Dávkování lze regulovat podle potřeby, a tak rotující kontejner vždy vydá požadovanou dávku. Spouštěcí tlačítko: je velké tlačítko, které bez problémů dokáže Váš pes zmáčknout tlapkou nebo čenichem. Po zmáčknutí se automaticky spustí podavač a vydá nastavenou dávku pamlsku.

Tlačítko lze přemístit i jinde do místnosti, přičemž dosah snímače tlačítka je 40 metrů, takže máte spoustu příležitostí, jak změnit polohu tlačítka a zmást tak pozornost Vašeho mazlíčka. Pokud by se vyskytovaly v domácnosti dvě hračky oddělené místnostmi, je možné je spustit zároveň a tak dostat Vašeho pejska do střehu a pozornosti.

První výzvou pro Vašeho psa je spojení mezi podavačem a pozorností psa. Stačí, aby Váš pes zmáčkl velké tlačítko, čímž se za přítomnosti zvuku začne vydávat oblíbený pamlsek. Pokud máte dva psy, můžete si vybrat pro každého z nich jiný zvuk a tím tak trénovat jejich inteligenci a pozornost. S touto hračkou máte možnost vyzkoušet postřehy a inteligenci Vašeho čtyřnohého přítele tím, že pozměníte místo umístění tlačítka nebo jen pozměníte zvuk podavače, na který je už pes zvyklý. Tlačítko na hračce je v pevném plastovém držáku, a tak nehrozí poškození při jeho zmáčknutí. Díky stabilním přísavkám umístěných ze spodní strany podavače, lze hračku dobře upevnit na různá místa a zamezit tak převrhnutí. Tato hračka je úspěšnou vzdělávací zkušeností a skvělou zábavou pro Vašeho psa. Součástí balení je příručka, která podrobně popisuje vzdělávací fáze a různé variace, jak pracovat s Memory Trainer a podporovat tak úspěšně rozvíjení Vašeho psa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: