Fipron sprej 250 ml

Kód: 04856920
Neohodnoceno
Značka: Bioveta
684 Kč
Odešleme co nejrychleji
Můžeme doručit do:
10.10.2022
Možnosti doručení


Detailní informace

Detailní popis produktu

FIPRON 2.5 mg/ml kožní sprej 250 ml je antiparazitikum pro léčbu a prevenci napadení blechami a klíšťaty u psů a pro léčbu a kontrolu alergie na bleší kousnutí (FAD) u psů. Účinnost proti napadení blechami trvá u psa až 90 dnů a u kočky přibližně 6 týdnů. Proti klíšťatům trvá ochrana u psů až 5 týdnů a u koček až 4 týdny.


Složení: Fipronilum 402 mg v 1 pipetě 4,02 ml. Butylhydroxyanisolum, Butylhydroxytoluenum, Povidonum K-16,5, Polysorbatum 80, Ethanolum 96%, Diethylenglycoli monoethylether.

Použití: Nepoužívejte u štěňat mladších 2 měsíců. Nevhodné k použití u nemocných zvířat nebo zvířat v rekonvalescenci. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na léčivou látku nebo na některou z pomocných látek. Nepoužívejte v průběhu březosti nebo laktace. Určeno pro vnější použití, podání na kůži.

Aplikujte na srst psa tak, aby se srst řádně navlhčila, ale vyhněte se oblasti očí. Při aplikaci srst pročesávejte a stříkejte proti růstu chlupů, aby přípravek pronikl až na kůži. Přípravek nechte přirozeně zaschnout bez vysušování.

Koupání zvířat 48 hodin před a po ošetření přípravkem se nedoporučuje. Přípravek je toxický pro včely, ryby a ptáky, proto jim nekontaminujte vodní toky.


Dávkování:

Dávkování je 3 ml roztoku na kg ž.hm., kterého se dosáhne šesti stisky dávkovacího mechanismu na 1 kg ž.hm. U zvířat s delší srstí můýe být tato dávka zvýšena až na dvojnásobek.

Doporučený minimální interval mezi aplikacemi je 4 týdny.

Tip: Když už váš mazlíček nějaké to klíště chytne, je třeba jej z kožíšku vytáhnout. Pinzetu na vyndavání klíšťat si můžete vybrat zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiparazitika
Hmotnost: 0.28 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: