Nativia Cat Adult losos+rýže Active 1,5 kg

Kompletní krmivo pro dospělé kočky od 12 měsíců, vhodné také pro aktivní kočky.

Momentálně nedostupné
238 Kč
  • Značka: Nativia
  • Kód výrobku: KRM13528

Popis

Kompletní krmivo pro dospělé kočky od 12 měsíců, vhodné také pro aktivní kočky.

Receptura respektuje přirozené zákonitosti výživy kočky. Jako správné krmivo pro masožravce obsahuje velmi vysoký podíl živočišných bílkovin a zároveň nízký obsah sacharidů díky absenci jiných obilovin - pouze s rýží. Vysoká stravitelnost krmiva a použití netradičních surovin v podobě sušeného arktického krillu a tapioky zajistí zdravou výživu kočky. Nativia Adult Salmon&rice active obsahuje 90% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.

Složení:

Výrobky ze suchozemských zvířat a výrobky z nich získané (kvalitní kuřecí dehydrované maso 16 %, kuřecí tuk 14 %, hovězí škvarky, hydrolyzované kuřecí maso a játra), ryby, ostatní vodní živočichové a výrobky z nich získané (moučka z bílé ryby 16 %, kvalitní hydrolyzovaný lososový protein 5,5 %, sušený arktický kril - Euphausia superba 2 %, lososový olej 0,5 %), hlízy, kořeny a výrobky z nich získané (tapioka, cukrovarské řízky sušené, čekankový inulin 0,2 %), zrna obilovin a výrobky z nich získané (pouze loupaná rýže 15,5 %), pivovarské kvasnice, minerální látky, ostatní rostliny, řasy a výrobky z nich získané (juka).

Analytické složky:

Hrubý protein 33 %, hrubé oleje a tuky 19 %, hrubá vláknina 2,1 %, hrubý popel 6 %, vápník 0,9 %, fosfor 0,7 %, sodík 0,38 %, hořčík 0,1 %.

Dávkování:

Množství krmiva na den v gramech.

Hmotnost kočky Denní krmná dávka (g)
2-3 kg 25-45 g
3-5 kg 45-65 g
5-7 kg 65-90 g
7-10 kg 90-120 g


Krmivo nechte kočce k dispozici po celý den. Velikost denní krmné dávky uvedená v tabulce je pouze orientační. Skutečná potřeba zvířete se může měnit podle věku, pohlaví, zdravotního stavu, teploty okolního prostředí a hlavně podle úrovně aktivity. Proto je nutné podávané množství krmiva regulovat tak, aby kočka netloustla a udržela si zdravou aktivní kondici.

Nezapomeňte zajistit Vaší kočce dostatek čerstvé pitné vody. 

Specifikace

Kočky
Stáří kočky dospělý
Velikost balení (kg) 1,5 kg