Natural Greatness králík,kachna, jablka, broskve pro psy 400 g

Kód: 55223887
Neohodnoceno
63 Kč
Odešleme co nejrychleji
Můžeme doručit do:
4.10.2022
Možnosti doručení


Detailní informace

Detailní popis produktu

Králík a kachna s jablkem, broskví a heřmánkem - Naše receptura „králík a kachna s jablkem, broskví a heřmánkem“ obsahuje směs velmi zdravého masa, králíka a kachny

Natural Greatness s králíkem, kachnou, jablky a broskví je Super Premiová kvalita pro psy.

Naše lahodná receptura s křehkým králičím a kachním masem, s jablkem, broskví a heřmánkem je kvalitní stravou pro vašeho psa. Konzerva neobsahuje žádné obiloviny, žádná plnidla, přidané cukry nebo soli, a žádná umělá barviva ani konzervační látky.


Za účelem zajištění maximálního využití živin a chutnosti receptury jsme obohatili toto krmení o:

Jablko je výborným zdrojem vitamínu A a C a obsahuje silné antioxidanty. Jablka obsahují také důležitý pektin, který zbavuje organismus toxinů ve střevním traktu a posiluje střevní stěny.

Broskve, jako většina druhů ovoce, jsou také dobrým zdrojem vitamínů A a C. Tyto vitamíny a živiny, napomáhají při obnově kožních buněk. Broskve jsou velice prospěšné i pro imunitní systém Vašeho psa a pomáhají udržovat zdravou funkci jater a ledvin pro své antioxidační vlastnosti.


Všechny Ingredience jsou pečlivě zpracovány čerstvé po důkladném veterinárním vyšetření. Tímto se dostáváme na nejvyšší úroveň kvality. Zpracovávání jednotlivých ingrediencí je mírnou párou a proto si všechny složky zachovávají svoje blahodárné vlastnosti v plném rozsahu.


Složení: Králík (min. 35 %, zahrnující libové maso, srdce, játra a plíce), kachna (min. 31 % zahrnující libové maso, srdce, játra a plíce), masový vývar, jablka, broskve, minerály, losový olej.

Analytické složky: Protein 10,7 %, Vláknina 0,5 %, Oleje a tuky 6,6 %, Popeloviny 2,5 %, Vlhkost 75,0 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: