O nás

Proč si nás vybrat?

01

Máme skvělé ceny.

Sami si to můžete ověřit, ale u nás nakoupíte za opravdu skvělé ceny.


02

Zboží vám dodáme rychle.

Objednáte-li si zboží skladem do 16.00, garantujeme dodání druhý den. Protože máme prodejnu a sklad na stejném místě, osobní odběry jsou připraveny do 30 minut.


03

Svou práci děláme s radostí.

Naše práce nás baví. Na e-maily odpovídáme do hodinky, telefonovat k nám můžete zdarma a mluvíte přímo s námi. Na prodejně se nemusíte bát na nic zeptat.

pár slov o nás

Od srpna 2015, kdy jsme začínali, už jsme docela vyrostli. Pořád však platí to, s čím jsme začínali - chceme dělat vaším zvířecím kamarádům radost.

Proč se nám to většinou daří, vám chceme ukázat. Bez pořádného zázemí bychom totiž tolik objednávek denně nedokázali úplně v pořádku odeslat. 

Podívejte se tedy na to, jak vlastně fungujeme v našem téměř 500 metrů velkém skladě. V něm máme už téměř 3.000 různých produktů. A jak to vypadá v naší prodejně? Sice není tak velká, ale 100 metrů čteverčních už je takový docela solidní byt pro osla a jeho rodinu

číst více

Náš tým

Petr
Petr - hlavní osel
Stará se hlavně o to, abychom dokázali udržet naše ceny, o rozvoj a o marketing. A všem ostatním do toho kecá.
Katka
Katka - hlídací pes
Bez ní by nešlo nic. Stará se totiž o nákup zboží, fakturaci a celý provoz naší oslí farmy. Ostatní se tak mohou starat o vás.
Pavla
Pavla
Když nám píšete mail, téměř na 100% vám odpoví právě ona. Stejně tak rychle a mile vás ale obslouží na prodejně...
Nikola
Nikola
Stará se hlavně o to, aby vám v objednávkách přišlo to, co jste si objednali.  A je v tom skvělá.
David
Libor
Zboží přiveze, zabalí a zase odveze. A tak každý den, jen a jen pro vás. I kvůli němu vám objednávky chodí domů tak rychle.