Stahovací

Stahovací

Stahovací obojky se doporučují používat při výcviku u nezvladatelných plemen. Tento druh obojku nemá žádnou zarážku, je tedy potřeba s ním zacházet velmi opatrně a nenechávat psa s tímto obojkem bez dozoru.

U nás na e-shopu si můžete vybrat obojek v různých materiálech, v nejrozmanitějších barvách a velikostech.Karlie jednořadý stahovací obojek kovový 45cm
V pondělí u vás
Obojek vhodný pro sportovní kynologii a výcvik psů. Cuknutím dáte psovi podnět, aby udělal to, co po něm požadujete. Jednořadý stahovák je také vhodný jako výcviková pomůcka (slouží ke zdůraznění povelu při výcviku) či k použití na procházkách.Rozměry: 45x0,3cmUpozornění: Velikost stahovacích a..
Obojek vhodný pro sportovní kynologii a výcvik psů. Cuknutím dáte...
29 Kč Cena bez DPH: 24 Kč
Karlie jednořadý stahovací obojek kovový 55cm
V pondělí u vás
Stahovací řetízkový obojek vhodný pro sportovní kynologii a výcvik psů. Cuknutím dáte psovi podnět, aby udělal to, co po něm požadujete. Jednořadý stahovák je také vhodný jako výcviková pomůcka..
Stahovací řetízkový obojek vhodný pro...
64 Kč Cena bez DPH: 53 Kč
Karlie jednořadý stahovací obojek kovový 40cm
Momentálně nedostupné
Stahovací řetízkový obojek vhodný pro sportovní kynologii a výcvik psů .Cuknutím dáte psovi podnět, aby udělal to, co po něm požadujete. Jednořadý stahovák je také vhodný jako výcviková pomůcka (slouží ke zdůraznění povelu při výcviku) či k použití na procházkách.Rozměry: 40x0,2cmUpozornění: Ve..
Stahovací řetízkový obojek vhodný pro sportovní kynologii a výcvi...
26 Kč Cena bez DPH: 21 Kč
Karlie jednořadý stahovací obojek kovový 50cm
Momentálně nedostupné
Stahovací řetízkový obojek vhodný pro sportovní kynologii a výcvik psů. Cuknutím dáte psovi podnět, aby udělal to, co po něm požadujete. Jednořadý stahovák je také vhodný jako výcviková pomůcka (slouží ke zdůraznění povelu při výcviku) či k použití na procházkách.Rozměry: 50x0,3cmUpozornění: Ve..
Stahovací řetízkový obojek vhodný pro sportovní kynologii a výcvi...
32 Kč Cena bez DPH: 26 Kč
Karlie jednořadý stahovací obojek kovový 70cm
Momentálně nedostupné
Obojek vhodný pro sportovní kynologii a výcvik psů. Cuknutím dáte psovi podnět, aby udělal to, co po něm požadujete. Jednořadý stahovák je také vhodný jako výcviková pomůcka (slouží ke zdůraznění povelu při výcviku) či k použití na procházkách.Rozměry: 70x0,4cmUpozornění: Velikost stahovacích a..
Obojek vhodný pro sportovní kynologii a výcvik psů. Cuknutím dáte...
69 Kč Cena bez DPH: 57 Kč
Karlie jednořadý stahovací obojek kovový 60cm
Momentálně nedostupné
Stahovací řetízkový obojek vhodný pro sportovní kynologii a výcvik psů. Cuknutím dáte psovi podnět, aby udělal to, co po něm požadujete. Jednořadý stahovák je také vhodný jako výcviková pomůcka (slouží ke zdůraznění povelu při výcviku) či k použití na procházkách.Rozměry: 60x0,4cmUpozornění: Ve..
Stahovací řetízkový obojek vhodný pro sportovní kynologii a výcvi...
59 Kč Cena bez DPH: 49 Kč
Zobrazeny produkty 1 až 6 z 6