Cestování a výlety

Cestování a výlety

Jedete s Vaším čtyřnohým kamarádem na výlet? Vyberte si z naší nabídky pomůcky, které Vám cestu usnadní. Nabízíme postroje, potahy a deky do auta, tašky a přepravky, cestovní misky a plno dalších produktů, které by se Vám mohli na cestu hodit.Akce
-18%
Karlie cestovní miska
Posledních 1 ks skladem - dnes odešleme
Lehce skladatelná cestovní miska. Je vyrobena z tvarovalného plastu a tudíž je nepromokavá - kromě granulí do ní můžete naplnit i vodu...
Lehce skladatelná cestovní miska. Je vyrobena z tvarovalného plas...
33 Kč 40 Kč Cena bez DPH: 27 Kč
Akce
-31%
Karlie bezpečnostní popruh do auta M
Výprodej
Bezpečný popruh do auta pro střední plemena, který Vám zajistí bezpečné cestování autem.Vhodný pro ty z Vás, kteří často cestují autem se svým psem. Pejsek nebude lézt po autě, bude zajištěna jeho bezpečná přeprava, tak jak to ukládá zákon a Vás nebude nic rozptylovat od řízení.Postroj je ..
Bezpečný popruh do auta pro střední plemena, který Vám zajis...
196 Kč 283 Kč Cena bez DPH: 162 Kč
Karlie bezpečnostní popruh do auta XL
Ve čtvrtek u vás
Bezpečný popruh do auta pro větší psy, který Vám zajistí bezpečné cestování autem.Vhodný pro ty z Vás, kteří často cestují autem se svým psem. Pejsek nebude lézt po autě, bude zajištěna jeho bezpečná přeprava, tak jak to ukládá zákon a Vás nebude nic rozptylovat od řízení.Postroj je opatřen zaj..
Bezpečný popruh do auta pro větší psy, který Vám zajistí bezpečné...
349 Kč Cena bez DPH: 288 Kč
Karlie bezpečnostní pás do auta pro psa 2,5 cm
Ve čtvrtek u vás
Nepostradatelná pomůcka pro převoz psa v autě. Popruh lze zacvaknout stejně jako pás do klipu sedačky a druhou část popruhu díky karabině přicvaknout k obojku či postroji psa.Bezpečnostní pás s karabinou pro uchycení v autě na jakémkoliv sedadle. Rozměry: šířka 2,5 cm, nastavitelná délka: 46-70..
Nepostradatelná pomůcka pro převoz psa v autě. Popruh lze zacvakn...
128 Kč Cena bez DPH: 106 Kč
Karlie bezpečnostní popruh do auta L
Ve čtvrtek u vás
Bezpečný popruh do auta pro velká plemena, který Vám zajistí bezpečné cestování autem.Vhodný pro ty z Vás, kteří často cestují autem se svým psem. Pejsek nebude lézt po autě, bude zajištěna jeho bezpečná přeprava, tak jak to ukládá zákon a Vás nebude nic rozptylovat od řízení.Postroj je op..
Bezpečný popruh do auta pro velká plemena, který Vám zajistí...
311 Kč Cena bez DPH: 257 Kč
Zobrazeny produkty 1 až 5 z 5