Doprava a platby

Vaši objednávku vám můžeme doručit několika způsoby.

Osobní odběr. Nejrychlejší a nejlevnější způsob je odběr zboží přímo na naší výdejně v Praze. Sídlíme přímo na metru Stodůlky, v obchodním středisku - Hábova 2345/7, Praha 5. Za dopravné neplatíte ani korunu, stejně tak žádný další poplatek. Otevřeno máme od pondělí do pátku mezi 10 a 18 hodinou. 

Uloženka. Velká síť odběrných míst je variantou, pokud nechcete doručit zboží domů. I cena je nižší než u dopravce. Zboží si můžete vyzvednout hned další pracovní den po odeslání. Maximální váha zásilky je 20 kg. Použití tohoto způsobu dopravy vám doporučujeme

Balíček WE|DO. Tento dopravce patří mezi nejspolehlivější a nejrychlejší dopravce na trhu. Po předání zásilky vás dopravce e-mailem a sms informuje o tom, že balíček je na cestě k vám. Ráno v den doručení, tedy následující pracovní den po odeslání, vám kurýr volá a domluví si s vámi doručení.

Česká pošta. Klasický dopravce, který je využíván pro menší balíčky do 10 kg a pokud si nejste jisti, že v době doručení budete doma. Pak máte možnost si svůj balíček vyzvednout na nejbližší poště. I tento dopravce vás upozorní SMS a e-mailem o cestě vaší zásilky k vám.

Ceny

Služba Doba doručení Cena
balíček WE|DO následující pracovní den po odeslání   99 Kč do 20 kg
189 Kč do 40 kg
279 Kč nad 40 kg
Balík do ruky - Česká pošta (do 20 kg) nejpozději dva dny po odeslání 109 Kč
Uloženka následující pracovní den po odeslání 69 Kč do 20 kg
139 Kč nad 20 kg
osobní odběr v den objednávky, pokud je zboží ZDARMA
Doporučujeme platbu kartou či bankovním převodem, ušetříte 39 Kč za dobírku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení