Doprava a platby

Vaši objednávku vám můžeme doručit několika způsoby.

Osobní odběr. Nejrychlejší a nejlevnější způsob je odběr zboží přímo na naší výdejně v Praze. Sídlíme přímo na metru Stodůlky, v obchodním středisku - Hábova 2345/7, Praha 5. Za dopravné neplatíte ani korunu, stejně tak žádný další poplatek. Otevřeno máme od pondělí do pátku mezi 10 a 18 hodinou. 

Uloženka. Velká síť odběrných míst je variantou, pokud nechcete doručit zboží domů. I cena je nižší než u dopravce. Zboží si můžete vyzvednout hned další pracovní den po odeslání. Maximální váha zásilky je 20 kg. Použití tohoto způsobu dopravy vám doporučujeme

Balíček WE|DO. Tento dopravce patří mezi nejspolehlivější a nejrychlejší dopravce na trhu. Po předání zásilky vás dopravce e-mailem a sms informuje o tom, že balíček je na cestě k vám. Ráno v den doručení, tedy následující pracovní den po odeslání, vám kurýr volá a domluví si s vámi doručení.

Česká pošta. Klasický dopravce, který je využíván pro menší balíčky do 10 kg a pokud si nejste jisti, že v době doručení budete doma. Pak máte možnost si svůj balíček vyzvednout na nejbližší poště. I tento dopravce vás upozorní SMS a e-mailem o cestě vaší zásilky k vám.

Ceny

Služba Doba doručení Cena
balíček WE|DO následující pracovní den po odeslání   99 Kč do 20 kg
189 Kč do 40 kg
279 Kč nad 40 kg
Balík do ruky - Česká pošta (do 20 kg) nejpozději dva dny po odeslání 109 Kč
Uloženka následující pracovní den po odeslání 69 Kč do 20 kg
139 Kč nad 20 kg
osobní odběr v den objednávky, pokud je zboží ZDARMA
Doporučujeme platbu kartou či bankovním převodem, ušetříte 39 Kč za dobírku.