Doprava

Vaši objednávku vám můžeme doručit několika způsoby.

Osobní odběr. Nejrychlejší a nejlevnější způsob je odběr zboží přímo na naší výdejně v Praze. Sídlíme přímo na metru Stodůlky, v obchodním středisku - Hábova 2345/7, Praha 5. Za dopravné neplatíte ani korunu, stejně tak žádný další poplatek. Otevřeno máme od pondělí do pátku mezi 10 a 18 hodinou. 

Uloženka. Velká síť odběrných míst je variantou, pokud nechcete doručit zboží domů. I cena je nižší než u dopravce. Zboží si můžete vyzvednout hned další pracovní den po odeslání. Maximální váha zásilky je 20 kg. Použití tohoto způsobu dopravy vám doporučujeme

Balíček DPD. Tento dopravce patří mezi nejspolehlivější a nejrychlejší dopravce na trhu. Po předání zásilky vás dopravce e-mailem a sms informuje o tom, že balíček je na cestě k vám. Ráno v den doručení, tedy následující pracovní den po odeslání, vám kurýr volá a domluví si s vámi doručení.

Česká pošta. Klasický dopravce, který je využíván pro menší balíčky do 10 kg a pokud si nejste jisti, že v době doručení budete doma. Pak máte možnost si svůj balíček vyzvednout na nejbližší poště. I tento dopravce vás upozorní SMS a e-mailem o cestě vaší zásilky k vám.

Ceny

Služba Doba doručení Cena
balíček DPD následující pracovní den po odeslání   89 Kč do 40 kg
146 Kč do 60 kg
281 Kč nad 60 kg
Balík do ruky - Česká pošta (do 20 kg)nejpozději dva dny po odeslání 99 Kč
Uloženkanásledující pracovní den po odeslání
39 Kč do 20 kg
58 Kč nad 20 kg
osobní odběrv den objednávky, pokud je zboží ZDARMA
Doporučujeme platbu kartou či bankovním převodem, ušetříte 39 Kč za dobírku.