Konzerva Animonda Gran Carno Adult masová směs 800g
Kód: PLA-4017721727396Související produkty
N&D Pumpkin DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry 2,5kg
Ihned k odeslání
845 Kč
Měrná cena:
332,68 Kč / 1 kg
Brit Care Dog Mini Grain Free Adult Lamb 7kg
Ihned k odeslání
1 177 Kč
Měrná cena:
167,90 Kč / 1 kg
Royal Canin Chihuahua Puppy 500 g
Ihned k odeslání
198 Kč
Měrná cena:
335,59 Kč / 1 kg
Brit Fresh Dog Turkey & Pea Light Fit & Slim 2,5kg
Ihned k odeslání
310 Kč
Měrná cena:
124 Kč / 1 kg
Brit Fresh Dog Beef & Pumpkin Puppy Large 2,5kg
Ihned k odeslání
327 Kč
Měrná cena:
130,80 Kč / 1 kg
Detailní popis produktu
Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen se směsí mas (hovězí, kuřecí, krůtí a zvěřina).
Animonda GranCarno Original obsahuje pouze pečlivě vybrané, vysoce kvalitní maso skládající se ze srdce, plic, jater a libového masa.
Neobsahuje obiloviny, sóju, umělá barviva a konzervační látky.
Složení
52% hovězí (plíce, játra, maso, srdce, ledviny, vemeno), 8% kuřecí srdce, 5% krůtí srdce, 4% zvěřina), minerální látky.
Jakostní znaky
hrubé proteiny 10%, vlhkost 78%, hrubé oleje a tuky 7,5%, hrubé popeloviny 1,8%, hrubá vláknina 0,5%, vitamín D3 200 m.j./ kg, jód 2 mg / kg, mangan 1,5 mg / kg, zinek 10 mg / kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzervy pro psy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.89 kg |
| EAN: | 4017721727396 |
| Země původu: | DE |
Konzerva Brit Mono Protein Turkey 400g
Ihned k odeslání
75 Kč
Měrná cena:
163,04 Kč / 1 kg
Konzerva Animonda Gran Carno Adult s jelenem a jablky 800g
Ihned k odeslání
93 Kč
Měrná cena:
103,33 Kč / 1 kg
Brit Premium Dog by Nature konz Lamb&Buckwheat 400g
Ihned k odeslání
47 Kč
Měrná cena:
117,50 Kč / 1 kg
SMARTY Dog Veal/Telecí chunks, konzerva 1240 g
Ihned k odeslání
41 Kč
Měrná cena:
29,50 Kč / 1 kg
34 Kč
–17 %
Stuzzy Dog vanička Adult Paté hovězí 150g
Ihned k odeslání
28 Kč
Měrná cena:
175 Kč / 1 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.