SLEVA 5% při nákupu nad 2799,- SLEVA 3% při nákupu nad 1499,- *bez DPH

LickiMat Casper lízací podložka oranžová

Kód: 85000692
Značka: LickiMat
189 Kč
Odešleme co nejrychleji
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

LickiMat Casper je navržen speciálně pro kočky. Jeho záhyby poskytují rozmanitost povrchu, což dává kočkám speciální zážitek z krmení. Kočičí lízací podložky simulují krmení ve volné přírodě, uspokojí jejich kořistnický pud a zpomalí jedení, tím pomáhá k lepšímu trávení. Lízání potravy také uvolňuje endorfiny a vede k výrazné redukci stresu.

LickiMat a kočky:
Žádná kočka nemá ráda, když se její vousky při krmení dotýkají strany misky. U většiny koček to vyvolává „whisker stress"(vousový stres) a je to hlavní důvod, proč spousta koček jídlo z misky vybírá a před krmením si je pokládá na podlahu. S LickiMat podložkami už vaše kočka neudělá nepořádek kolem misky a bude mnohem spokojenější!
Všechny lízací podložky LickiMat umožňují rozprostřít krmivo pro kočky na povrch nebo ho vtlačit do podložky, což vaši kočku povzbudí, aby se přikrčila a krmila se přirozeněji. Její vousky tak nebudou atakovány okraji misky.

Čím naplnit LickiMat Casper?
Lízací podložka Casper má složité, tenčí a hlubší záhyby a zároveň má na ocasu jemné výstupky jako Soother. Je vhodná pro naplnění syrovým, mokrým, suchým a tekutým krmivem. Do záhybů můžete vetřít paštiku, jogurt, tvaroh, jemně mletou konzervu, lízací pastu a podobné kočičí laskominy. V těle rybky se snadno schovají malé kočičí granulky, které bude kočka získávat výrazně složitěji, než z obyčejné misky.

Olizování zvyšuje chuťové vnímání a umožňuje mazlíčkům vychutnat si malé množství jídla, proto napomáhá snižování váhy u koček, které rády a hodně jedí, stejně tak jako pomůže rozjíst věčné vybíravky a zvýšit chuť k jídlu u nežravců.

Lízání má také velmi dobrý vliv na tvorbu slin, které pomáhají chránit zuby a dásně vašeho mazlíčka. Podložka je vyrobena z přírodního kaučuku, který jeho olizováním napomáhá odstranit i zbytky jídla způsobující zápach z jazyka vaší roztomilé kočičky.

Zpomalený příjem potravy redukuje významným způsobem nadýmání a špatné trávení. Jednoduše jídlo rozložte na podložku a nechte vaší kočku, aby si poradila, jak dostat veškerou dobrotu do posledního "drobečku".

LickiMat Casper je vhodná pro kočky všech plemen a velikostí. Jistě jí s radostí využijí i jiní mazlíčci, jako jsou fretky, ježci...

LickiMat lízací podložky jsou skvělé na -->

Psychiku:
- snižují úzkost, nudu a destruktivní chování
- poskytují rozptýlení při stresující situaci
- korigují lízací návyky - dobré i špatné
- nahrazují nežádoucí olizování sebe sama

Trávení:
- zpomalí jedení a tím redukují nadýmání
- uspokojí delším požitkem z jedení
- více uspokojí věčné hladovce a pomáhá s redukcí váhy
- stimulují tvorbu slin a tím pomáhají čistit jazyk, zuby a dásně
- zvýšením tvorby slin podporují lepší trávení
- zvyšují chuť k jídlu u nežravců
- umožňují dávkovat potravu po malých dávkách

Materiál a údržbu:
- zdravotně bezpečný materiál (bez silikonu, BPA, PVC a ftalátů)
- snadno se čistí (jen ruční mytí)
- vhodné i do mrazáku i mikrovlnky
- protiskluzový materiál

Materiál: netoxická potravinářská guma (přírodní kaučuk), bezpečná pro lidi a zvířata, netoxická, bez silikonu, BPA, PVC a ftalátů, recyklovatelná. Je z měkkého materiálu s protisluzovými vlastnostmi.
Nevhodné do myčky! Pouze ruční mytí.

Rebel TIP: V parných letních dnech můžete LickiMat lízací podložku využít i jako ochlazující pomůcku. Do lízací podložky vetřete cokoliv, co má vaše kočka ráda (nebo ji zalijte vývarem) a vložte do mrazáku. Po zmrazení má váš mazlík o chladivou zábavu postaráno! Olizuje a zároveň se ochlazuje.

Upozornění: LickiMat není není žvýkací hračka. Nenechte ji mazlíčkem okusovat, při používání mějte zvíře pod dozorem.

LickiMat lízací podložky se nabízejí ve více variantách, tvarech a barvách. Vybere si opravdu každý.

Velikost LickiMat Casper:
22 x 15cm

Výrobce : LickiMat
Poslední aktualizace: 2021/11

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: