SLEVA 3-5% za nákup který překročí částku 1299,- a 2599,- , nebo SLEVA za registraci 3%. Slevy se nesčítají.

Náhubek plastový černý číslo 8

Kód: 55223870
63 Kč –7 %
Náhubek plastový černý číslo 8
63 Kč –7 % 58 Kč
Odešleme co nejrychleji
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení


Detailní informace

Detailní popis produktu

Jehně s papájou, brusinkami a rozmarýnem - Naše receptura „jehně s papájou, brusinkami a rozmarýnem“ obsahuje jen jeden zdroj bílkovin: vynikající jehněčí maso

Natural Greatness s jehněčím masem, papayou a brusinkami je Super Prémiová kvalita pro psy.

Naše lahodná receptura obsahuje pouze jeden zdroj bílkovin a to lahodné jehněčí maso. Konzerva neobsahuje žádné obiloviny, žádná plnidla, přidané cukry nebo soli, a žádná umělá barviva ani konzervační látky.


Za účelem zajištění maximálního využití živin a chutnosti receptury jsme obohatili toto krmení o:

Papája je bohatá na vlákninu, která pomáhá při léčbě zažívacích potíží, jako je nadýmání. Kromě vlákniny, papája také obsahuje vitamin K, vitamin E, vitamin A, vitamin C, kyselinu listovou a draslík. Je kvalitním zdrojem hořčíku a vápníku, který je ideální pro růst vašeho domácího mazlíčka. Lze předcházet onemocnění srdce a aterosklerózy, což je ztluštění stěn tepen. Je zdrojem energie pro vitalitu vašeho psa a posiluje imunitní systém.

Brusinky jsou nejčastěji používány pro boj s infekcí močových cest u lidí, a totéž platí i pro psí kamarády. Brusinky působí jako prevence i kontrola infekcí močových cest snížením pH u psí moči. Přidání brusinek do stravy vašeho psa může vést k výraznému zlepšení zdravý jeho močových cest. Brusinky jsou bohaté na antioxidanty, minerály a to stejně jako vitamíny A, C, B1 a B2.

Rozmarýn je bylina, která má vysoký obsah železa, vápníku a vitaminu B6. U rozmarýnu bylo také prokázáno, že působí jako antioxidant.


Všechny Ingredience jsou pečlivě zpracovány čerstvé po důkladném veterinárním vyšetření. Tímto se dostáváme na nejvyšší úroveň kvality. Zpracovávání jednotlivých ingrediencí je mírnou párou a proto si všechny složky zachovávají svoje blahodárné vlastnosti v plném rozsahu.


Složení: Jehněčí maso (min. 65 %, zahrnující libové maso, srdce, játra a plíce), masový vývar, papája, brusinky, minerály, rozmarýn, lososový olej

Analytické složky: Protein 10,6 %, Vláknina 0,5 %, Oleje a tuky 6,9 %, Popeloviny 2,5 %, Vlhkost 75,0 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: