Ohrádky, výběhy

Ohrádky, výběhy

Dopřejte králíkům pobyt na čerstvém vzduchu. Ideálně se k tomu hodí výběhy a ohrádky z naší nabídky. Také ostatní zvířátka, jako jsou křečci, myši, morčata krásný venkovní výběh uvítají. Sháníte také králíkárnu? Podívejte se na naši nabídku.

Přejdi na králíkárny     |     Přejdi na hračky a okusovadla     |     Přejdi na domečky     |     Přejdi na kolotoče a houpačkyAkce
Náhradní díl k 60380
Posledních 3 ks skladem - v úterý u vás
..
.....
143 Kč 155 Kč Cena bez DPH: 118 Kč
Dřevěný výběh s pletivem NATURA 109x48x116cm
Ve středu u vás
Dřevěný výběh s pletivem pro králíky a morčata. Ohrádka je krytá pletivovou střechou pro zabránení útěku a ochranu před dravci, lze ji však snadno sundat. Výběh se dá bez problému složit a je jednoduše přenosný. Na boku jsou otevíratelná dvířka. Rozměry: 109 x 48 x 116 cmUpozornění: N..
Dřevěný výběh s pletivem pro králíky a morčata. Ohrádka je krytá ...
2 649 Kč Cena bez DPH: 2 189 Kč
Nylonové dno k ohrádce pro králíky
Ve středu u vás
..
.....
197 Kč Cena bez DPH: 163 Kč
Nylonový výběh 90 x 40 cm
Ve středu u vás
- nylonový výběh je ideální pro použití v domácnosti i na zahradě - domácího mazlíčka máte tak pod kontrolou a chráníte kabely, koberce, nábytek atd. před přirozenou zvědavostí vašeho domácího mazlíčka - jednotlivé díly mají pogumované boční strany a podlaha také zamezuje prosakování vlhkosti,..
- nylonový výběh je ideální pro použití v domácnosti i na zahrad...
1 189 Kč Cena bez DPH: 983 Kč
Ohrádka pro hlodavce 116x54x76cm
Ve středu u vás
Tato pozinkovaná ohrádka pro malá zvířata je vhodná k použití na zahradě. Její montáž je snadná a manipulace s ni velice jednoduchá. Horní mříž zabraňující vyskočení zvířátka ven nebo jeho napadení kočkou či dravými ptáky, se dá odklopit, čímž zajišťuje snadný přístup ke zvířátku. Součástí ohrá..
Tato pozinkovaná ohrádka pro malá zvířata je vhodná k použití na ...
1 229 Kč Cena bez DPH: 1 016 Kč
Ohrádka pro hlodavce 216x65x116cm
Ve středu u vás
Tato pozinkovaná ohrádka zajistí Vašemu zvířátku maximální možnou ochranu a pohodlí. Ohrádka je vybavena dvířky v horní mříži, dvěma padacími dvířky, ke kterým můžete přistavit domeček, a velkými bočními dvířky. Pevná horní mříž zabraňuje vyskočení zvířátka a zároveň ho chrání před napadaní koč..
Tato pozinkovaná ohrádka zajistí Vašemu zvířátku maximální možnou...
2 099 Kč Cena bez DPH: 1 735 Kč
Pozinkovaná ohrádka 8dílů 80x75cm
Ve středu u vás
Pozinkovaná ohrádka z 8 dílů (80x75cm) vhodná k venkovnímu použití jednotlivé díly jsou k sobě spojené jednoduchým systémemohrádka umožní vašemu domácímu mazlíčkovi pobyt na čerstvém vzduchu Dbejte, aby zvířátko mělo vždy přístup k pitné vodě a mělo možnost schovat se za slunečného poča..
Pozinkovaná ohrádka z 8 dílů (80x75cm) vhodná k venkovnímu použit...
1 599 Kč Cena bez DPH: 1 321 Kč
Pozinkovaná ohrádka na hlodavce 6 dílů á 63x60cm
Ve středu u vás
Pozinkovaná ohrádka pro hlodavce sestavená ze 6 dílů v jednom dílu jsou k dispozici dvířka, pro snadnou manipulaci se zvířátkemk základní velikosti ohrádky, je možné dokoupit další jednotlivé díly dle potřebynezapomeňte, aby v ohrádce měl váš mazlíček k dispozici dostatek čisté vodyUpozor..
Pozinkovaná ohrádka pro hlodavce sestavená ze 6 dílů v jedn...
798 Kč Cena bez DPH: 660 Kč
Pozinkovaná ohrádka pro myši a křečky 6 dílů 48x25cm
Ve středu u vás
Pozinkovaná ohrádka pro myši, křečky a jiné drobné hlodavce.Kvalitně provedená pozinkovaná ohrádka se skládá ze 6 dílů o rozměrech 48x25cm. Upozornění: určena pouze pro domácí použití...
Pozinkovaná ohrádka pro myši, křečky a jiné drobné hlodavce.Kvali...
313 Kč Cena bez DPH: 259 Kč
Síť na ohrádku 60380 pro králíčka
Ve středu u vás
- vrchní bezpečnostní síť na ohrádku je vyrobena z polyetylénu - síť připevněná na ohrádku poskytuje zvířátku stín, zabraňuje vyskočení z ohrádky a chrání drobného hlodavce před kočkou či dravým ptákem ..
- vrchní bezpečnostní síť na ohrádku je vyrobena z polyetylénu ...
163 Kč Cena bez DPH: 135 Kč
Zobrazeny produkty 1 až 10 z 10