Postroje do auta

Postroje do auta
Akce
-31%
Karlie bezpečnostní popruh do auta M
Výprodej
Bezpečný popruh do auta pro střední plemena, který Vám zajistí bezpečné cestování autem.Vhodný pro ty z Vás, kteří často cestují autem se svým psem. Pejsek nebude lézt po autě, bude zajištěna jeho bezpečná přeprava, tak jak to ukládá zákon a Vás nebude nic rozptylovat od řízení.Postroj je ..
Bezpečný popruh do auta pro střední plemena, který Vám zajis...
196 Kč 283 Kč Cena bez DPH: 162 Kč
Karlie bezpečnostní popruh do auta XL
Ve čtvrtek u vás
Bezpečný popruh do auta pro větší psy, který Vám zajistí bezpečné cestování autem.Vhodný pro ty z Vás, kteří často cestují autem se svým psem. Pejsek nebude lézt po autě, bude zajištěna jeho bezpečná přeprava, tak jak to ukládá zákon a Vás nebude nic rozptylovat od řízení.Postroj je opatřen zaj..
Bezpečný popruh do auta pro větší psy, který Vám zajistí bezpečné...
349 Kč Cena bez DPH: 288 Kč
Karlie bezpečnostní pás do auta pro psa 2,5 cm
Ve čtvrtek u vás
Nepostradatelná pomůcka pro převoz psa v autě. Popruh lze zacvaknout stejně jako pás do klipu sedačky a druhou část popruhu díky karabině přicvaknout k obojku či postroji psa.Bezpečnostní pás s karabinou pro uchycení v autě na jakémkoliv sedadle. Rozměry: šířka 2,5 cm, nastavitelná délka: 46-70..
Nepostradatelná pomůcka pro převoz psa v autě. Popruh lze zacvakn...
128 Kč Cena bez DPH: 106 Kč
Karlie bezpečnostní popruh do auta L
Ve čtvrtek u vás
Bezpečný popruh do auta pro velká plemena, který Vám zajistí bezpečné cestování autem.Vhodný pro ty z Vás, kteří často cestují autem se svým psem. Pejsek nebude lézt po autě, bude zajištěna jeho bezpečná přeprava, tak jak to ukládá zákon a Vás nebude nic rozptylovat od řízení.Postroj je op..
Bezpečný popruh do auta pro velká plemena, který Vám zajistí...
311 Kč Cena bez DPH: 257 Kč
Karlie bezpečnostní pás do auta pro psa 2 cm
Momentálně nedostupné
Nepostradatelná pomůcka pro převoz psa v autě. Popruh lze zacvaknout stejně jako pás do klipu sedačky a druhou část popruhu díky karabině přicvaknout k obojku či postroji psa.Bezpečnostní pás s karabinou pro uchycení v autě na jakémkoliv sedadle.Rozměry: šířka 2 cm...
Nepostradatelná pomůcka pro převoz psa v autě. Popruh lze zacvakn...
98 Kč Cena bez DPH: 81 Kč
Zobrazeny produkty 1 až 5 z 5