Pro Plan Cat Sterilised Turkey 10 kg

Krmivo PRO PLAN Cat Sterilised zabraňuje váhovým přírůstkům kastrovaných či sterilizovaných koček a udržuje zdraví jejich močového traktu. Speciální tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene.

Ve čtvrtek u vás
1 588 Kč

Popis

Pro Plan Sterilised je krmivo s krůtím masem a se záměrně sníženým podílem energie, speciálně přizpůsobené potřebám mladých a dospělých sterilizovaných koček. Obsahuje všechny esenciální živiny včetně vitaminů A, C a E, omega 3 a 6 mastných kyselin.
PRO PLAN Cat Sterilised Turkey 10 kg je krmivo s krůtím masem speciálně vyvinuté pro potřeby mladých a dospělých kastrovaných koček. Krmivo má snížený podíl tuků a pomáhá udržet optimální váhu zvířat po kastraci. Vysoký obsah vlákniny snižuje riziko nadměrného ukládání tuků, specifický komplex živin pomáhá chránit funkci ledvin koček a zpomaluje proces stárnutí. Optimální tvar a struktura granulí umožňují předcházet usazování zubního plaku a kamene.

Složení: krůtí maso (20%), kukuřičná lepková moučka, rýže (14%), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, hrachový bílkovinný koncentrát, pšeničná lepková moučka, rostlinná vláknina, sušená vejce, živočišný tuk, rybí tuk, vedlejší výrobky živočišného původu, pivovarské kvasnice, minerální látky.

Doplňkové látky: vitamin A 35000 m.j./kg, vitamin D3 1100 m.j./kg, vitamin E 900 m.j./kg, vitamin C 160 mg/kg, síran železnatý monohydrát 340 mg/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 3,0 mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 45 mg/kg, síran manganatý monohydrát 45 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 400 mg/kg, seleničitan sodný 0,28 mg/kg.

Jakostní znaky: bílkoviny 41%, oleje a tuky 12%, popel 7%, vláknina 4,5%.

Balení: 10 kg