Vodící set na kolo DE LUXE

Kód: 05012872
Neohodnoceno
Značka: Trixie
1 256 Kč
Odešleme co nejrychleji
Můžeme doručit do:
3.2.2023
Možnosti doručení


Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodící set na kolo pro bezpečné vedení psa vedle kola.

Tato pomůcka se stará o to, aby pes dodržoval bezpečný odstup od kola. Pes se připevní přímo ke kolu a cyklista tím má obě ruce volné, takže může bezpečně řídit a brzdit.

Spirálová pružina stejně jako trubka jsou vyrobeny z pochromovaného kovu a jsou velmi pevné a stabilní. Pružina tlumí tahání a škubání psa, umožňuje vedení dokonce i velkých, silných psů.

Tato sada zajistí, že během jízdy na kole cyklista neztratí rovnováhu.


Díky karabině a suchému zipu poskytuje sada Trixie de Luxe dva různé způsoby použití - upevnění: upevnění expanzního vodítka pomocí karabiny zajišťuje bezpečné držení, takže pes bude moci běžet bezpečně vedle kola. K dosažení správné funkčnosti upevnění pomocí karabiny je třeba přichytit pásek se suchým zipem pomocí gumového pásku. V případě upevnění vodítka suchým zipem se při zpětném tahu psa suchý zip rozpojí, spodní vodítko se tak uvolní a zamezí se tak možnému pádu cyklisty. Prosím neopomeňte, že je třeba u menších psů připnout suchý zip níže než u velkých psů. Ti pak nebudou muset vynakládat při běhu u kola tolik síly. Oproti tomu by měl být suchý zip u větších psů upevněn odpovídajícím způsobem výše. Karabina může být při použití suchého zipu upevněna gumovým páskem k vodítku. Zamezí se tak eventuálnímu zranění zvířete způsobeného omotáváním karabiny kolem vodítka.

Tato cyklistická sada Trixie de Luxe může být rychle a snadno namontována i odmontována.


Detaily:

velmi pevná ocelová trubka Ø 2 cm z pochromovaného kovu, délka pružiny 29 cm vhodná pro sedlovky o průměru od 22 do 28 mm

Rozměry svorky: 8 x 5 cm (šxv) vhodná i pro těžké a velké psy

Plastové pouzdro - délka 6 cm pro bezpečné vedení psa u kola


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: